Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaKONYA-EREĞLİLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Kayıp uzman çavuşun evinde bekleyiş sürüyor
''Gerçek Maldonado'yu...'' Icon_minitimetarafından !Hayalet! C.tesi Ekim 04, 2008 6:21 pm

» Hain saldırı nasıl gerçekleşti?
''Gerçek Maldonado'yu...'' Icon_minitimetarafından !Hayalet! C.tesi Ekim 04, 2008 6:19 pm

» Şehit askerin vasiyeti
''Gerçek Maldonado'yu...'' Icon_minitimetarafından !Hayalet! C.tesi Ekim 04, 2008 6:17 pm

» GAZİLERİMİZE VE ŞEHİT AİLELERİMİZE İFTAR YEMEĞİ 22.09.2008
''Gerçek Maldonado'yu...'' Icon_minitimetarafından YÖNETİM Ptsi Eyl. 22, 2008 1:29 pm

SAAT

More Cool Stuff At POQbum.com

DÖVİZLER
Anket

''Gerçek Maldonado'yu...''

YazarMesaj
mfb2
Site Üyesi
Site Üyesi

''Gerçek Maldonado'yu...'' Empty
MesajKonu: ''Gerçek Maldonado'yu...''   ''Gerçek Maldonado'yu...'' Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 5:34 pm

Fenerbahçe'nin Şilili oyuncusu Claudio Maldonado, geçen yıl üst üste yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle gerçek kimliğini gösteremediğini, şimdi kendisine iyi baktığını, bunun da meyvelerini toplamaya başladığını söyledi! Maldonado, Şampiyonlar Ligi'ndeki grubu da değerlendirdi!

Maldonado, FBTV'ye yaptığı açıklamada, Türkiye'ye geldiğinde bir sürü olumsuz şeyin üst üste geldiğini ve hazır olmadığını belirterek, ''Sakatlandım, oynadığım zamanlarda da gerçek Maldonado'yu ortaya koyamadım. Tatil zamanı tedavimi sürdürdüm ve sakatlığı atlattım. Sezon başından beri kendime çok iyi bakıyorum kendimi iyi hissediyorum. Bunun da meyvelerini şimdi topluyorum'' diye konuştu.

Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki gruplarını da değerlendiren Maldonado, ''Sıkıntılı ve zor bir grup doğrusu. Karşılaşacağımız ekipler Avrupa'da isimleri olan güçlü takımlar. Biz de belli bir ismi olan güçlü bir ekibiz. Geçen senenin üstüne koymalıyız, bunu yapacak gücümüz de var'' ifadelerini kullandı.

''Gerçek Maldonado'yu...''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-