Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaKONYA-EREĞLİLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Kayıp uzman çavuşun evinde bekleyiş sürüyor
NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA ANASINIF AÇILDI Icon_minitimetarafından !Hayalet! C.tesi Ekim 04, 2008 6:21 pm

» Hain saldırı nasıl gerçekleşti?
NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA ANASINIF AÇILDI Icon_minitimetarafından !Hayalet! C.tesi Ekim 04, 2008 6:19 pm

» Şehit askerin vasiyeti
NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA ANASINIF AÇILDI Icon_minitimetarafından !Hayalet! C.tesi Ekim 04, 2008 6:17 pm

» GAZİLERİMİZE VE ŞEHİT AİLELERİMİZE İFTAR YEMEĞİ 22.09.2008
NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA ANASINIF AÇILDI Icon_minitimetarafından YÖNETİM Ptsi Eyl. 22, 2008 1:29 pm

SAAT

More Cool Stuff At POQbum.com

DÖVİZLER
Anket

NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA ANASINIF AÇILDI

YazarMesaj
YÖNETİM
Admin
Admin
YÖNETİM

NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA ANASINIF AÇILDI Empty
MesajKonu: NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA ANASINIF AÇILDI   NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA ANASINIF AÇILDI Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 5:38 pm

NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA ANASINIF AÇILDI 16.09.2008

İlköğretim Haftası kutlamaları Namık Kemal İlköğretim Okulunda gerçekleştirildi. İlçe Protokolünün katılımıyla gerçekleşen kutlama etkinliklerinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımız söylenmesinin ardından Okul Müdürü Şaban Menen açılış konuşmasını yaptı

Menen; İlköğretim Haftası kutlamaları ile birlikte okulun ek binasının açılışını gerçekleştireceklerini ifade ederek, “İlköğretim temeldir. Eğitim hayatı bu temel üzerinde yükselir. Bu temel sağlam olmak zorundadır. Çünkü bizlerin geleceği bu temellerin sağlam atılmasına bağlıdır” dedi.

Müdür Menen, Namık Kemal İlköğretim Okulunun Ereğli’nin en eski okullarından olduğunu da vurgulayarak, okulun fiziki yapısı yanında eski binasının tadilatının yapılarak okula kazandırılması nedeniyle emeği geçenlere teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Ataç ise, 8 Eylül’de başlayan eğitim-öğretim yılının iyi bir yıl olması temennisinde bulunarak, “Ülkemizin her alanda kalkınması ilköğretimde başlar. Ülkelerin iyi yetişmiş insan gücüne ihtiyacı vardır. Bu insan gücü ülkelerin yarınları demektir. Bu yarınlara iyi hazırlanmak için ilköğretimdeki kaliteyi artırmak zorundayız” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanımız Ahmet Özdoğan “Yarınların temeli bugün atılıyor. Geleceğimiz siz gençlersiniz. Çok çalışmak ve sizlere verilen bilgilere duyarlı olmak zorundasınız” diyerek öğrencilere seslendi ve konuşmasında, “Sizleri geleceğe hazırlayan öğretmenler kutsal bir mesleği icra ediyorlar. Üstlendikleri bu önemli misyonda biz de Belediye olarak onlara fiziki koşullar oluşturulması noktasında destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Özdoğan, ilçe genelinde eğitim ve öğretime büyük destekler verdik. 15 okulumuzun bahçesini asfaltladık bu yılda pek çok okulumuzun bahçesini asfaltlayacağız. 6 bin öğrencimize kırtasiye ve kıyafet yardımında bulunduk. Belediye olarak okul öncesi eğitimle ilgili bir çalışma yaptık. Sümerbank Bölgesinde Belediyemize ait bir binamızı yeniden yapılandırarak Ereğli’mize yakışır bir şekilde ailelerin evlerinden internet üzerinden çocuklarını izleyebileceği bir okul öncesi eğitim kurumumuzu da Ereğli’mize kazandırdık” dedi.

Türkiye’de 15 milyon öğrenci olduğuna dikkat çeken Kaymakamımız İbrahim Ballı ise, “Bu öğrencileri geleceğe hazırlamak zorundayız. Bu noktada en büyük görev veliler ve öğretmenlere düşmektedir. Öğretmenlik fedakârlık ister. Bu fedakârlığı boşa çıkarmamak için gerek veliler gerekse öğrenciler üzerlerine düşeni yapmak zorundalar çünkü genç bir nüfusa sahibiz ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek zorunluluğunu taşıyoruz” diye konuştu.

Okulun tadilat ve yenilenmesinde emeği geçen Belediye Başkanımız Ahmet Özdoğan’ada  Kaymakamımız İbrahim Ballı tarafından bir plaket takdim edildi.

Okulun anasınıfı içir düzenlenen eski binanın bulunduğu sınıfların açılış programından sonra İlköğretim Haftası kutlamaları sona erdi.
http://eregli.hareketforum.com

NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA ANASINIF AÇILDI
1 sayfadaki 1 sayfası